TECHNIK KVALITY (28-33.000 KČ)

Neaktivní nabídka

28000 - 33000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Baví Vás práce v kvalitě? Byla by pro Vás zajímavá práce v úspěšné mezinárodní společnosti?Máte zkušenosti v kvalitě z výrobního závodu? Potom neváhejte a přihlaste se na výběrové řízení na pozici: Mezinárodní výrobní společnost hledá kolegu na pozici: TECHNIK KVALITY (28-33.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Provádí kontrolu, která je uvedena v návodce pro kontrolu
  • Informují pracovníka odpovědného za zákaznickou kvalitu a pracovníka odpovědného za výrobu v případě, že se nalezne nějaké zlepšení nebo anomálie ve sledování ukazatelů kapacity procesu
  • Schvalovat start každé výroby prostřednictvím kontroly dílů předaných výrobou
  • Stanovovat váhu dílu, vkládat ji do systému SAP
  • Aktualizovat archív referenčních vzorků
  • Provádí audity výrobku i procesu, které jsou stanoveny v plánu auditů
  • Provádí okamžitá opatření v případě nálezu neshody

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ technického směru
  • Nutná zkušenost na podobné pozici (třídění - sorting)
  • Znalost práce na PC
  • Chuť učit se a rozvíjet se
  • SAP

Co nabízíme?

  • Atmosféru malé a rodinné společnosti
  • Profesní vzdělávání a rozvoj
  • Volné víkendy
  • Jazykové kurzy s rodilým mluvčím
  • Příspěvky na stravování a dopravu

  • Lokalitu: Klášterec nad Ohří