MANAŽER INTERNÍ LOGISTIKY SE SLUŽEBÁKEM (60-70.000 Kč)

Neaktivní nabídka

60000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Tachov

Baví tě neustále věci zlepšovat a zjednodušovat? Máš zkušenosti s logistikou ve výrobě a máš zkušenosti s vedením týmu? Tak na co ještě čekáš? Pošli mi životopis a buď: MANAŽER INTERNÍ LOGISTIKY (60-70.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Služební auto

Pracovní náplň

  • neustále zlepšování a optimalizace interní logistiky
  • zavádění LEANu
  • optimalizace nákladů

Co požadujeme?

  • zkušenosti s výrobní logistikou
  • znalost LEANu
  • schopnost domluvit se angličtině či němčině

Co nabízíme?

  • SLUŽEBNÍ AUTOMOBIL I K SOUKROMÉMU UŽITÍ
  • 25 dní dovolené
  • bonusy/ prémie
  • 13.mzda

  • Místo výkonu práce: Tachovsko