KONSTRUKTÉR (29-35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

29000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte znalosti konstruktéra, dovednost programování ve 3D programech a rád byste je uplatil? Chcete pracovat v české firmě, kde se budete cítit jako doma? Chtěl byste být součástí pohodového týmu, kterého vizí je dlouhodobá spolupráce? Ryze česká společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: KONSTRUKTÉR (29-35.000 Kč)

Česká firma

Pracovní náplň

  • Konstruování větších strojních celků
  • Práce v prostředí SAPu, SOLIDWORKSu
  • Konstruování přidělených přípravků
  • Úprava stávající dokumentace
  • Podílení se na vývoji nových produktů
  • Spolupráce s kolegy konstruktéry

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání technického směru
  • Základní znalost 3 D programů a čtení technické dokumentace
  • Znalost programů SAP a CAD programů
  • Ochota učit se novým věcem
  • Přátelský a týmový duch – ať zapadneš do týmu

Co nabízíme?

  • 7,5hodinová pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní spoření
  • Vzdělávání zaměstnanců
  • Pružná pracovní doba (9-14 fix), home-office
  • Fitko přímo na pracovišti
  • Cafeterie

  • Místo výkonu práce: Brno - venkov (severně od Brna)