MANAŽER/KA ÚČTÁRNY S AJ (50-70.000 Kč)

50000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Jste zkušený profík s praxí? Nebojíte se vést tým a domluvíte se dobře anglicky? Máte dobrou znalost účetních a daňových požadavků České republiky? Máte tah na branku, orientaci na výsledky a jste energická osobnost? Pak hledáme právě Vás! Zašlete nám svůj životopis a čtěte dále o pozici: MANAŽER/KA ÚČTÁRNY S AJ (50-70.000 Kč)

Pracovní náplň

  • vedení týmu účtárny
  • nastavení a rozdělení odpovědnosti v týmu
  • zajistění plynulého zavedení AX D365 v účetnictví
  • zlepšit správnost účetnictví IFRS
  • komunikace s nadřízeným v angličtině

Co požadujeme?

  • alespoň 3letou zkušenost v oblasti účetnictví
  • dobrou znalost účetních a daňových požadavků
  • angličtinu na středně pokročilé úrovni
  • výbornou znalost MS Office
  • znalost programu Axapta 2009 - výhodou

Co nabízíme?

  • motivující mzdové ohodnocení, 13. plat
  • možnost dalšího rozvoje a odborné vzdělávání
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • docházkový bonus
  • zázemí stabilní společnosti

  • místo výkonu práce: Hustopečsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

Kdo vám pomůže?

Ing. Andrea Babáková
HR Consultant

+420775787068
engineering@acjobs.cz

Divize Engineering