ABSOLVENT-OBCHODNÍ REFERENT S AJ (30 - 40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Máte čerstvě vystudovanou SŠ/VŠ strojírenského zaměření a hledáte první pracovní uplatnění? Zvládnete komunikaci v anglickém jazyce? Umíte pracovat v programu CAD a zajímá Vás oblast obchodu a prodeje? Pošlete mi Váš životopis! Rádi byste pracovali v rodinné firmě a byli dlouhodobě součástí neustále se rozvíjející společnosti? Přihlaste se do výběrového řízení na pozici: ABSOLVENT-OBCHODNÍ REFERENT S AJ (30 - 40.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zpracování zakázek
  • Tvorba výkresové dokumentace, cenových nabídek
  • Komunikace se zákazníky
  • Podílení se na vývoji nových výrobků a zlepšování výroby
  • Občasné výjezdy na služební cesty do zahraničí

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání - strojírenství
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost práce v CAD
  • Ochotu učit se a vzdělávat se
  • Ochotu občas jezdit na služební cesty

Co nabízíme?

  • Práci na jednu směnu
  • Možnost osobního rozvoje
  • Služební auto pro pracovní účely
  • Závodní stravování
  • Bonusy

  • Místo výkonu práce: oblast Velkých Pavlovic