POSILA VÝROBNÍHO TÝMU S BONUSEM 60 000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Zavedená firma v Brně, která se specializuje na kompletování pohonných jednotek, hledá posily do své výroby. Pracuj pro firmu, kde se můžeš rozvíjet.

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástupní bonus

Pracovní náplň

    Práce na výrobní lince / 3 směny
    Ruční montování součástek
    Pokud máš elektro, budeš provádět i kontrolu měřením
    Práce ve stoje

Co požadujeme?

    Alespoň výuční list nebo zkušenost na podobné pozici
    Ochotu pracovat na 3 směny
    Být manuálně zručný a samostatný
    Být zodpovědný a dochvilný

Co nabízíme?

    Plat 22-26.000,-
    Odměna po zapracování 60.000,-
    Týden dovolené navíc
    Příspěvek na penzijko až 500,-
    Příspěvek na stravování, dotovaná jídla v kantýně
    Svoz z vybraných zastávek zdarma
    Firemní akce a benefity
    Když budeš šikovný, můžeš se vypracovat
    Místo výkonu - Brno

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.