MISTR SMĚNY S AJ (40-45.000 KČ)

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

Hledáme do zaběhnutého přátelského týmu zkušeného mistra! Máte zkušenosti s vedením výrobního týmu? Orientujete se ve výrobních a technologických procesech? Dorozumíte se anglicky? Skvělé, tak pošlete životopis! Výrobní spolešnost hledá kolegu/kolegyni na pozici MISTR SMĚNY S AJ (40-45.000 KČ)

Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • Plánování a organizace výroby
  • Vedení výrobního týmu
  • Zodpovědnost za plnění výrobního plánu
  • Rozdělování práce, kontrola zaměstnanců
  • Optimalizace výroby, pravidelný reporting
  • Dohled nad dodržováním 5S
  • Práce ve směnném provozu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • praxi s vedením výrobního týmu
  • orientaci ve výrobních a technologických procesech
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • znalost programu Excel

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Kompletní zaškolení
  • Jazykové a odborné školení
  • Příspěvek na dopravu
  • Firemní stravování
  • Zvýhodněné mobilní tarify

  • Lokalitu: jih od Blanska

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.