HLEDÁME PRECIZNÍ BRUSIČE

mzdové ohodnocení

Brno - město

Výrobní společnost hledá zkušeného pracovníka na obsluhu CNC strojů. Pokud máte praxi a vzdělání v oboru, neváhejte se na nás obrátit! Na platových podmínkách se s vámi rádi domluvíme a oceníme vaše zkušenosti, nabízíme mnoho firemních benefitů včetně 25 dní dovolené a příspěvek na stravování! Pokud si dokončujete vzdělání nabízíme možnost i studijního volna! Pokud je nabídka pro vás zajímavá, budeme rádi, když nám zašlete pár řádků o svých dovednostech! Budeme se těšit!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Programování a obsluha CNC frézky
  • Práce s technickou dokumentací
  • Nastavení parametrů řezu
  • Příprava, upnutí a vyrovnání materiálu
  • Práce s měřidly

Co požadujeme?

  • Vzdělání v oboru strojírenství
  • Zkušenosti s CNC frézkou výhodou
  • Praxe se systémem Heidenhain vítáme
  • Práce na 2 směny

Co nabízíme?

  • Plat dle zkušeností
  • 25 dní dovolené
  • Měsíční benefity
  • Finanční prémie
  • Možnost studijního volna
  • Dotované stravování
  • Firemní akce
  • Spousta dalšího

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.