TECHNICKO – OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – CNC STROJE

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte technické vzdělání a znalost CNC strojů a jejich řídících systémů? Víte, jak vše funguje a chcete se dále kariérně posunout? Komunikace se zákazníky a dodavateli Vám není cizí? Mluvíte plynule anglicky a nevadí Vám při své práci cestovat? Chcete pracovat pro mezinárodní technologickou společnost a mít možnost seberealizace a růstu? Pak mi pošlete svůj životopis! Mezinárodní technologická společnost hledá posilu na pozici: TECHNICKO – OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – CNC STROJE

Pracovní náplň

  • Akvizice nových klientů i dodavatelů v oblasti CNC strojů a jejich řídících systémů
  • Poradenská činnost pro zákazníky (optimalizace, konfigurace)
  • Příprava návrhů řešení dle přání zákazníka
  • Koordinace mezinárodních projektů
  • Analýza trhu a plánování objemů prodeje

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání, ideálně technického směru
  • Znalost CNC technologií (G-kód, CAD/CAM)
  • Výhodou jsou zkušenosti v oblasti obchodu
  • Orientaci na trhu s CNC stroji
  • Plynulou znalost anglického jazyka – denní použití
  • Ochotu cestovat i do zahraničí

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu a možnost home office
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • nástupní bonus a čtvrtletní bonusy
  • systém kafeterie
  • příspěvek na stravování
  • různé slevy a nabídky
  • příspěvek na životní nebo penzijní připojištění
  • příspěvek na sportovní aktivity

  • možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Sídlo společnosti: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!