ÚČETNÍ - MZDY (29-35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

29000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Uherské Hradiště

Hledáte práci na pozici Mzdová účetní pro nadnárodní společnost? Máte praxi na obdobné pozici? Pošlete nám životopis na pozici ÚČETNÍ - MZDY (29-35.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • komplexní zpracování mzdové agendy
  • komunikace s úřady, zdravotními pojišťovnami a správou sociálního zabezpečení
  • práce se mzdovým a personálním systémem
  • příprava reportů a výkazů
  • komunikace napříč závodem

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • min. 3 roky praxe na obdobné pozici
  • znalost daňových a účetních zákonů
  • orientace v pracovně-právní legislativě a mzdové problematice
  • dobrá znalost MS Office
  • samostatnost, dobré komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • zázemí stabilní mezinárodní prosperující společnosti
  • příspěvek na péči o zdraví
  • dotované závodní stravování
  • další benefity dle vnitřních předpisů

  • místo výkonu práce: Uherské Hradiště