SPECIALISTA KVALITY – farmacie

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

Máte vykokoškolské vzdělání v oblasti chemie nebo farmacie? Zajímáte se o oblast kontroly kvality? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní společnost, která se pohybuje v oblasti farmacie, hledá do svého týmu nového člena na pozici: SPECIALISTA KVALITY – farmacie

Pracovní náplň

  • komunikace s dodavateli
  • tvorba databáze dodavatelů a farmaceutických materiálů
  • příprava podkladů pro externí auditory
  • hodnocení dodavatelů
  • komunikace s kolegy v zahraničí
  • reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe v oblasti kvality (farmacie výhodou)
  • zkušenost na obdobné pracovní pozici
  • PC – dobrá uživatelská znalost MS Office
  • AJ – pokročilá slovem i písmem
  • výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
  • analytické dovednosti, samostatnost

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • zajímavé platové ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • možnost příspěvku na jazykové vzdělávání
  • další zaměstnanecké benefity

  • Lokalita práce: Praha

  • Možnost nástupu: ihned či dohodou