POHODÁŘ/KA NA ZÁKAZNICKÉM ODDĚLENÍ (38.-42.000 Kč)

Neaktivní nabídka

38000 - 42000 Kč

mzdové ohodnocení

Prostějov

Pracoval/a jsi ve výrobní společnosti, ve které jsi komunikoval/a se zákazníky? Domlouval/a ses i anglicky? Jsi komunikativní, odolný/á vůči stresu a chceš pracovat mezi fajn lidmi? Tak na nic nečekej, pošli mi životopis a staň se součástí skvělého týmu! :)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • Komunikace se zákazníky na denní bázi
  • Komunikace napříč organizací
  • Předávání informací k objednávkám do výroby
  • Příprava dokumentů
  • Kontrola skladových zásob

Co požadujeme?

  • Praxe v obchodě/nákupu ve výrobní společnosti
  • Komunikativní angličtina
  • Znalost dalšího jazyka VELKOU VÝHODOU
  • Komunikativnost, odolnost, obchodního ducha
  • Týmovost

Co nabízíme?

  • Práci v menší mezinárodní firmě
  • 25 dní dovolené
  • Dotované stravování
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Různé firemní akce
  • Moderní pracovní prostředí
  • Práci ve fajn kolektivu :)

  • Místo výkonu práce: Prostějov