ZKUŠENÝ OPERÁTOR VÝROBY (25 - 30.000 KČ)

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Liberec

Hledáte stabilní zaměstnání? Nevadí Vám práce na 3 směny? Jste technický typ a umíte číst ve výkresové dokumentaci? Pošlete mi životopis a získejte místo v rostoucí výrobní společnosti! ZKUŠENÝ OPERÁTOR VÝROBY (25 - 30.000 KČ)

Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • obsluha a seřizování strojů a zařízení
  • kontrola kvality výrobků pomocí meřítek
  • spolupráce s kolegy
  • zajištění plynulého průběhu výroby

Co požadujeme?

  • SOU v technické oboru
  • praxe ve strojírenské výrobě - výhodou
  • manuální zručnost
  • schopnost četní výkresové dokumentace
  • ochota pracovat na 3 směny

Co nabízíme?

  • závodní stravování
  • možnost profesního růstu
  • příjemné pracovní prostředí
  • FlexiPass
  • práce na HPP
  • nástup ihned / dle dohody

  • lokalitu Liberec

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.