SYSTEM ENGINEER - dSPACE

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti se systémem dSpace a máte pokročilou znalost prostředí Matlab/Simulin? Rádi byste pracovali na zajímavých projektech v oblasti letectví s přímou interakcí na finalisty? Komunikace v anglickém jazyce je pro Vás samozřejmostí? Tak neváhejte a pošlete mi svůj životopis! Pro významného klienta hledáme novou pracovní sílu na pozici: SYSTEM ENGINEER - dSPACE

Pracovní náplň

  • Návrh komplexního testovacího prostředí pro realizaci manuálního
    a automatizovaného testování na platformě dSpace
  • Návrh software pro dSpace v Simulink a souvisejících nástrojích od Mathworsk/dSpace.
  • Práce s MS Excel
  • Komunikace s externími partnery
  • Tvorba příslušné dokumentace testovacího prostředí

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického směru
  • Znalost elektroniky a principů měření fyzikálních veličin
  • Zkušenost se systémem dSpace SCALEXIO
  • Pokročilou znalost prostředí Matlab/Simulink
  • Zkušenost s programováním FPGA Xilinx pomocí System Generator Blockset
  • Schopnost tvorby technické dokumentace

Co nabízíme?

  • Pět týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Stravování na pracovišti
  • Rozsáhlý výběr odborných školení, kurzů a workshopů
  • Jazykové kurzy
  • Práci v rámci nových projektů
  • Příspěvek na sportovní aktivity
  • Profesní růst
  • Nástup možný IHNED

  • Místo výkonu práce: Brno