VÝROBNÍ INŽENÝR - JUNIOR (38 - 50 000 Kč)

Neaktivní nabídka

38000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Kladno

Máte zkušenosti se zaváděním výrobků a technické vzdělání? Komunikujete v anglickém jazyce? Chcete pracovat s moderními technologiemi a průmyslovou automatizací? Baví Vás práce v týmu a chcete se podílet na neustálém zlepšování a řešení problémů? Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní společnost, působící v okrese Kladno, hledá do svých řad novou pracovní posilu na pozici VÝROBNÍ INŽENÝR-JUNIOR (38-50 000 Kč)

Pracovní náplň

  • Kontrola výrobních zařízení a procesů a analyzování výsledků
  • Řízení technických zlepšovacích a změnových projektů
  • Zavádění nových procesů
  • Zajišťování nápravných opatření v případě neshod
  • Úzká spolupráce s oddělením kvality a výroby
  • Spolupráce při vytváření předpisů pro technickou obsluhu a údržbu zařízení

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Schopnost porozumět technickým výkresům a dokumentaci
  • Velmi dobrou znalost MS Office
  • ŘP sk B

Co nabízíme?

  • 13. mzdu
  • 5 týdnů dovolené
  • Zázemí perspektivní mezinárodní společnosti
  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost profesního růstu
  • Příspěvek na dopravu

  • Místo výkonu práce je v okrese Kladno