PLÁNOVAČ VÝROBY s AJ/NJ- AUTOMOTIVE (40-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-jih

Máte zkušenosti s plánováním výroby v automobilovém průmyslu? Chcete při práci využívat anglický jazyk nebo německý jazyk a máte analytické myšlení? Pokud hledáte novou pracovní výzvu, neváhejte, zašlete mi svůj životopis a začněte pracovat v mezinárodní automotive společnosti jako PLÁNOVAČ VÝROBY s AJ/NJ - AUTOMOTIVE (40-50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Plánování výroby a výrobních kapacit
  • Příprava a kontrola výrobních plánů
  • Práce v ERP systému
  • Spolupráce napříč odděleními
  • Komunikace se zákazníky
  • Inventarizace

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ ekonomického směru
  • Praxi v oblasti logistiky, řízení zásob a skladů – automotive výhodou
  • Anglický jazyk/Německý jazyk – středně pokročilá úroveň
  • Práci s MS Excel – pokročilá úroveň
  • ŘP sk B

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • 5 dnů volna navíc
  • Příspěvek na dojíždění
  • Přídpěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost profesního rozvoje
  • Jazykové kurzy

  • Místo výkonu práce: Plzeň - jih