KONTROLOR R/N

mzdové ohodnocení

Brno - město

Nejste v současné době spokojen ve stávajícím zaměstnání? Hledáte férového zaměstnavatele, který vás finančně ocení? Nabízíme bohaté finanční ohodnocení, spoustu benefitů a hlavně stálé zaměstnaní ve správném kolektivu! Pokud jsi technický nadšenec, moc rádi tě poznáme! Pošli nám na sebe kontakt a pár řádků o sobě a my se ti ozveme!

Pracovní náplň

  • Kontrolování výstupních dílů
  • Práce s měřidly na povrchové úpravy
  • Podílet se na přípravu auditů

Co požadujeme?

  • Znalost práce s technickou kresovou dokumentací
  • Praxe na pozici kontrolora
  • Samostatnost
  • Uživatelská znalost práce s PC

Co nabízíme?

  • Finanční benefity a odměny
  • Stravování na pracovišti
  • Jistota a stabilita práce
  • 25 dní dovolené
  • A spoustu dalšího

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.