SPECIALISTA NA ONLINE MARKETING - ZAHRANIČNÍ TRHY

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Dokážete vytvořit poutavou prezentaci firmy? Dokážete spravovat sociální sítě? Copywriting je pro Vás hračkou? Zvládnete vést marketingovou kampaň pro zahraniční trh? Pošlete mi CV a staňte se součástí rychle rostoucí výrobní společnosti. SPECIALISTA NA ONLINE MARKETING - ZAHRANIČNÍ TRHY

Práce z domu (remote)

Pracovní náplň

  • příprava marketingových kampaní
  • správa sociálních sítí
  • příprava a zajištění webinářů
  • komunikace s distributory
  • příprava marketingového plánu

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v oblasti marketingu (výhodou)
  • 3 roky zkušeností v oblasti digitálního marketingu
  • zkušenost s copywrintingem
  • zkušenost se správou obsahu na sociálních médiích
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni

Co nabízíme?

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • možnost práce z kanceláře/domova
  • služební notebook a telefon
  • nástup možný ihned

  • lokalitu Praha - Holešovice (nebo domácí prostředí)