SERVISNÍ TECHNIK - ELEKTRONIK (25 - 30.000 KČ)

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Třebíč

Je vaším koníčkem elektronika? Máte platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. §6 a chcete pracovat pro stabilní firmu působící v oblasti elektrotechniky? V tom případě neváhejte a pošlete nám svůj životopis! Pracujte pro rozrůstající se českou firmu v oblasti specializovaných elektro zařízení, která je celosvětově uznávaným dodavatelem ve své oblasti. SERVISNÍ TECHNIK - ELEKTRONIK (25 - 30.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Servis elektronických systémů (analýza poruch a jejich oprava)
  • Diagnostika a nastavování měřicích systémů pomocí servisních SW
  • Spolupráce při nových instalacích a nasazování do provozu
  • Práce na PC - nastavování parametrů a obsluhování servisních SW

Co požadujeme?

  • Dokončené vzdělání SOU/SŠ v oboru elektro
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. §6
  • Orientaci v elektrotechnických schématech
  • Řidičské oprávnění sk. B
  • Trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
  • Manuální zručnost, samostatnost a pečlivost

Co nabízíme?

  • Práci pro úspěšnou elektrotechnickou společnost
  • 6 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Pružnou pracovní dobu
  • Zaměstnání na HPP
  • 1 směnný provoz
  • Odborné kurzy
  • Místo výkonu práce: Třebíčsko