CNC FRÉZAŘ HODONÍNSKO (28 - 32.000 KČ)

Neaktivní nabídka

28000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Hodonín

Hledáte novou pracovní příležitost a máte vzdělání v oboru strojírenství? Jste technický zdatný a chcete být součástí úspěšné výrobní společnosti na Hodonínsku? Zaujala Vás pozice CNC FRÉZAŘ? Pak nám zašlete svůj životopis! Úspěšná strojírenská společnost se stabilním zázemím hledá posilu na pozici CNC FRÉZAŘ HODONÍNSKO (28 - 32.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
13. mzda

Pracovní náplň

  • Obsluha a nastavování CNC obráběcího centra
  • Kontrola kvality vyrobených součástek
  • Čtení technické dokumentace a její využití v praxi
  • Práce samostatně i v rámci týmu spolupracovníků

Co požadujeme?

  • Vzdělání strojního zaměření
  • Praxi na obdobné pozici ve výrobě
  • Zkušenosti se 4osými nebo 5osými frézkami
  • Schopnost čtení technické dokumentace
  • Svědomitost, pracovitost, spolehlivost

Co nabízíme?

  • Zázemí zahraniční společnosti
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Závodní stravování, penzijní připojištění
  • Perspektivu dlouhodobé spolupráce
  • Jedná se o zaměstnanecký poměr přímo ve firmě (nejde o agenturní zaměstnání)
  • PRÁCI NA JEDNU SMĚNU

  • Místo výkonu práce: Hodonínsko