Zámečník/čice na 2 směny v Brně (135 Kč/hod)

Neaktivní nabídka

130 - 140 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Zvládnete se zorientovat ve výkresové dokumentaci? Jste manuálně zručný/á? Nebo čerstvý absolvent, co hledá uplatnění na trhu práce? Pokud ANO, tak hledám právě Váš. Pošlete mi svůj životopis, budu se těšit.

Pracovní náplň

  • Jednoduchá zámečnická práce
  • Manipulace se svazky elektromotorů
  • Ojehlování, pilování, paketování různých součástek
  • Lepení plášťů

Co požadujeme?

  • Min SOU
  • Orientaci v technické dokumentaci a s prací s nástroji velkou výhodou ne nutností
  • Manuální zručnost
  • Spolehlivost a samostatnost
  • Ochota pracovat ve 2 směnném režimu bez víkendů

Co nabízíme?

  • Pracovní doba 7,5 hodin denně - 2 směny R/O
  • Práce vhodná pro muže, ženy, absolventy
  • 25 dní dovolené
  • Čtvrtletní bonus 3000 Kč + měsíční bonusy 4% (po ZD)
  • Stravenky
  • Příspěvky na penzijko/životko
  • Místo výkonu Brno

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.