SENIOR NÁKUPČÍ s AJ

Neaktivní nabídka

27000 - 45000 Kč

Máte bohaté zkušenosti z oblasti nákupu a hledáte uplatnění v nadnárodní a prestižní společnosti? Ovládáte anglický na úrovni obchodního jednání? Pokud ano, pošlete nám Váš životopis. Mezinárodní výrobně-obchodní společnost hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: SENIOR NÁKUPČÍ s AJ

Pracovní náplň

  • vedení nákupního oddělení
  • tvorba nákupní strategie
  • komplexní zabezpečování nákupu
  • řízení nákupních procesů
  • vyjednávání obchodních podmínek
  • vyhledávání nových dodavatelů
  • správa dodavatelského portfolia

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe v nákupu min. 2. Roky
  • velmi dobrá znalost AJ
  • schopnost práce s ERP systémy a pokročilá znalost MS Office (Excel)
  • energickou, iniciativní a flexibilní osobnost
  • ŘP sk. B (ochotu cestovat v případě nutnosti)

Co nabízíme?

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • 25 dní dovolené
  • prostor pro seberealizaci a profesní růst
  • Propracovaný systém benefitů

  • nástup možný ihned
  • místo pracoviště: Praha/Středočeský kraj