Posádka výrobní lodi s BONUSEM 60.000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno

Chceš být součástí posádky na lodi, co vyrábí hejblátka pro ostatní stroječky, aby ani ony nezůstaly stát na místě? Pak neváhej a naskoč na palubu, za chvíli vyplouváme! Klimatizovaná kocábka v přístavu Brno čeká na Tvé nalodění.

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

    Paluba má 3 směny
    Ručně se montují součástky
    Pokud máš elektro, budeš provádět i kontrolu měřením
    Pracuje se ve stoje

Co požadujeme?

    Alespoň výuční list nebo zkušenost na podobné pozici
    Ochotu pracovat na 3 směny
    Být manuálně zručný
    Být zodpovědný, do práce chodit včas

Co nabízíme?

    Plat 22-26.000,-
    Odměna po zapracování 60.000,-
    Týden dovolené navíc
    Příspěvek na penzijko až 500,-
    Příspěvek na stravování, dotovaná jídla v kantýně
    Svoz z vybraných zastávek zdarma
    Firemní akce a benefity
    Když budeš šikovný, můžeš se vypracovat
    Místo výkonu – Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.