FRONTEND/BACKEND DEVELOPER

Neaktivní nabídka

25000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Chcete se rozvíjet v oblasti webových technologiích a v programovacím jazyku Java? Rozšířit své znalosti v programování? Rádi byste se zapojili do dynamického týmu? Potom je tato příležitost určena právě Vám! FRONTEND/BACKEND DEVELOPER (25 – 40.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • vývoj webových aplikací
  • programování v Java EE a JavaScriptu
  • vývoj pomocí metodiky SCRUM
  • tvorba související technické dokumentace
  • práce s moderními technologiemi

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti IT
  • zkušenosti s vývojem softwaru alespoň 1 rok, ideálně 3 a více let
  • dobrou znalost jazyků Java a JavaScript
  • základní znalost webových technologií (HTML, CSS, jQuery)
  • znalost databází (MS SQL, Oracle)
  • pasivní znalost anglického jazyka

Co nabízíme?

  • dobré platové ohodnocení, 13. plat
  • 5 týdnů dovolené, volná pracovní doba
  • kurzy cizího jazyka a odborné vzdělávání
  • příjemné, osobní pracovní prostředí
  • možnost kariérního růstu
  • místo výkonu práce: Olomoucký kraj