VÝVOJOVÝ INŽENÝR OBRÁBĚNÍ s AJ

Neaktivní nabídka

25000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Pokud jste si ve vztahu k technologii obrábění jistí v kramflecích, bude Vás tato nabídka zajímat. Kde jinde než ve vývojovém centru se budete moci seberealizovat, navíc s pravidelnou možností komunikace v anglickém jazyce? Stačí jediné, poslat životopis! Mezinárodní výrobní společnost hledá pro rozšíření kolektivu vhodného kandidáta/tku na pozici VÝVOJOVÝ INŽENÝR OBRÁBĚNÍ s AJ

Pracovní náplň

  • Výzkum a vývoj nových výrobků (nástroje pro obrábění)
  • Samostatná práce při realizaci vývojových projektů
  • Zavádění nových výrobků do reálných provozů
  • Spolupráce při tvorbě technologických postupů

Co požadujeme?

  • VŠ strojírenské vzdělání se zaměřením na technologii obrábění
  • Zkušenosti s projektovým řízením nutné
  • Absolventi doktorandského studia i bez praxe!!!
  • Středně pokročilá znalost anglického jazyka
  • Samostatnost, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • Moderní technické vybavení a zázemí vývojového centra
  • Odborná školení
  • 5 týdnů dovolené, firemní akce a závodní stravování
  • Práce v okrese Šumperk, nástup dle dohody