INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY (40-60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Hodonín

8D report pro Tebe není překážka? Vyznáš se i v jiných nástrojích řízení kvality? Angličtinu máš v malíčku a nenechás se ničím odradit? Nadnárodní společnost hledá kolegu do týmu na pozici: INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY (40-60.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Řešení zákaznických reklamací pomocí nástrojů kvality
  • Komunikace se zákazníky
  • Návrhy nápravných opatření a jejich zavádění do výroby
  • Koordinace s ostatními odděleními napříč společností
  • Provádění zákaznických auditů

Co požadujeme?

  • Ukončená SŠ/VŠ technického směru
  • Znalost nástrojů kvality (8D report, FMEA, SixSigma)
  • Výborná znalost anglického jazyka
  • Logické myšlení a dobré vyjednávací schopnosti
  • Silné zaměření na zákazníka

Co nabízíme?

  • Velmi dobré finanční ohodnocení
  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Sickday
  • Roční bonus
  • Příspěvek na stravování

  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Hodonínsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.