OBRÁBĚČ KOVŮ NA 2 SMĚNY (30-37.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 37000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Máte zkušenosti s obráběním kovů na soustruhu nebo fréze? Hledáte nové uplatnění? Rádi byste práci na 1 směnu? Pak tedy zašlete svůj životopis a přidejte se k nám! Mezinárodní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: OBRÁBĚČ KOVŮ NA 2 SMĚNY (30-37.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Jen jedna směna

Pracovní náplň

  • obrábění dílů dle technické dokumentace
  • práce v kusové výrobě
  • práce na 2 směny

Co požadujeme?

  • výuční list
  • orientace v technické dokumentaci
  • zkušenosti na obdobné pozici

Co nabízíme?

  • mzdové ohodnocení podle zkušeností a znalostí
  • odměny a prémie
  • dovolená 25 dní
  • příspěvek na stravování

  • místo výkonu práce: okolí Uničova