OBRÁBĚČ KOVŮ V RODINNÉ FIRMĚ - POUZE JEDNA SMĚNA!

Máte strojírenské vzdělání? Umíte se soustruhem nebo frézkou? Hledáte stabilní zaměstnání ve firmě, která si váží svých zaměstnanců? Pošlete svůj životopis a získejte novou práci teď! Do týmu společnosti, zabývající se balící a páskovací technikou, hledáme kolegu na pozici: OBRÁBĚČ KOVŮ V RODINNÉ FIRMĚ - POUZE JEDNA SMĚNA!

Jen jedna směna

Pracovní náplň

  • obsluha konvenčního soustruhu / frézy
  • obrábění dílů dle zadání
  • kontrola obrobku
  • práce s výkresovou dokumentací
  • zajištění plynulého chodu výroby

Co požadujeme?

  • alespoň SOU vzdělání strojírenského směru
  • zkušenost s obsluhou soustruhu/frézy
  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • praxi ve strojírenské výrobě - výhodou

Co nabízíme?

  • práci na 1 směnu (možnost pružné pracovní doby)
  • finanční bonusy a prémie až do výše 10.000 Kč
  • dotované závodní stravování
  • firemní akce
  • zvýhodněný mobilní tarif

  • nástup ihned/dle domluvy
  • lokalita: Holice (20 km z Pardubic, Hradce Králové a Vysokého Mýta)
  • v případě zájmu zašlete životopis na feiferova.jitka@feifer.cz, nebo volejte 723 303 490

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.