MECHANIK ELEKTRO (30-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Blansko

Hledáte novou pracovní příležitost pouze s jednou směnou a navíc flexibilní? Orientujete se ve znalostech elektronických obvodů a zkušebních a měřicích metod? Vlastníte vyhlášku č. 50/ § 6? Pak jste náš člověk! Pošlete mi Váš životopis! Úspěšná výrobní společnost působící v oblasti energetiky i dalších odvětvích průmyslu hledá vhodnou pracovní posilu na pozici: MECHANIK ELEKTRO (30-40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Montáž, oživování a testování zařízení
  • Řešení problémů ve výrobě
  • Práce s výkresovou výrobní dokumentací
  • Spolupráce s ostatními odděleními

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. § 6
  • Znalost práce na PC
  • ŘP sk B
  • Anglický jazyk - alespoň pro porozumění technických výkresů

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Možnost osobního rozvoje
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenkový paušál
  • Teambuildingové akce
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Notebook

  • Místo výkonu práce: Rájec-Jestřebí