ADMINISTRATIVA NA MÍRU PRO OZP

Rozšiřujeme oddělení, v němž dáváme příležitost hendikepovaným kolegům zapojit se do zajímavé a snadné práce, která se umí přizpůsobit.

Pracovní náplň

  • Pro více informací nám zašlete životopis a obratem Vám zavoláme.
    Tým Kolibřík CSR se těší.

Co požadujeme?

  • Práce je přizpůsobena pro OZP
  • Není Vám cizí počítač či chytrý mobil (stačí úplné základy např. používáte internet)

Co nabízíme?

  • Ideálně OZP
  • Práce na míru pro OZP
  • Výběr z délky úvazku
  • Přátelské šéfy i kolektiv
  • Možnost růstu
  • Stravenky a bohatý benefit program
  • Pro mimohradecké možnost hrazené dopravy do práce
  • Hradec Králové (s možností využití firemního taxi z Pardubic)

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.