PERSONALISTA - VÝROBNÍ SPOLEČNOST (45.-55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

Jste již ostříleným personalistou, kterého nic nepřekvapí nebo byste se takovým člověkem chtěli stát? Aktuálně hledáme PERSONALISTU PRO VÝROBNÍ SPOLEČNOST (45.-55.000 Kč), který se jen tak něčeho nezalekne!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • nábor nových zaměstnanců
  • zajištění vstupních a výstupních pohovorů
  • spolupráce s vedoucími pracovníky na stanovení odborné kvalifikace vhodných kandidátů
  • zpracování příslušené administrativy související s náborem a přijímáním nových pracovníků
  • zajišťování vzdělávání zaměstnanců a jejich evidence
  • kooperace s personálními agenturami
  • práce v systému SAP

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ
  • zkušenosti s náborem nových zaměstnanců
  • znalost pracovně právní legislativy
  • středně pokročilou znalost angličtiny
  • ŘP sk. B
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • mzdové ohodnocení dle zkušeností včetně bonusu 1.500 Kč za docházku
  • 25 dní dovolené
  • příspěvky na dojíždění a stravování
  • prémie za pracovní výročí
  • výhodný mobilní tarif
  • získání pracovních zkušeností v automotive společnosti

  • místo výkonu práce: Plzeň + 15 minut

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.