FINANČNÍ ÚČETNÍ (30-40.000 Kč)

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Hledáte pozici účetní ve výrobní společnosti a chcete denně využívat anglický jazyk? Máte blízko k systému SAP a baví vás implementace nových technologií? Pošlete nám váš životopis na pozici FINANANČÍ ÚČETNÍ (30-40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Podpora a podklady pro hlavní účetní a finančního manažera
  • Fakturace i zahraniční faktury
  • Podklady pro daně
  • Pokladna, banka
  • České i mezinárodní účetní standardy
  • Reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • Praxi z obdobné pozice ve výrobní společnosti
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (denní komunikace)
  • SAP, MS Office (Excel)
  • Znalost zákonů o daních a příslušné legislativy
  • Analytické myšlení, pečlivost, komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • Roční bonusy
  • Dovolenou navíc
  • Příspěvek na stravování aj.
  • Lokalitu: Chomutov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.