STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ (40.-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

Baví Vás nákup a ten strategický o to víc? Rádi vyjednáváte o cenách a chtěli byste se stát součástí stabilní a moderní společnosti? Tak mi zašlete svůj životopis a staňte se novým STRATEGICKÝM NÁKUPČÍM (40.-50.000 Kč)!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vyjednávání podmínek
  • komunikace s dodavateli a zákazníky
  • tvorba objednávek a jejich zpracování
  • řešení reklamací
  • vyhodnocování dat
  • sledování dlouhodobých cílů

Co požadujeme?

  • alespoň 2 roky zkušeností na obdobné pozici
  • vyjednávací a komunikační dovednosti
  • komunikativní angličtinu

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • kafeterie
  • příspěvek na penzijko
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na dojíždění
  • závodní stravování

  • místo výkonu práce: Plzeň + 20 minut

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.