ZKRÁCENÝ ÚVAZEK PRO OZP

Rozrůstáme se a obsazujeme oddělení, v němž pomáháme s jednoduchou obsluhou zákazníků banky (po telefonu, emailem). Hledáme OZP (invalidní důchod), kteří ocení práci na míru, která se umí přizpůsobit Vašim specifickým potřebám.

Pracovní náplň

  • Přijďte si popovídat u kávy, kde probereme detaily této pozice a popřípadě si projdeme další pracovní nabídky ve Vašem regionu. Stačí poslat životopis a my se Vám ozveme.

Co požadujeme?

  • Ideálně máte maturitu,
  • Práci na počítači
  • Učit nové věci (nenáročné).
  • Z 90% práce z domu (home office)

Co nabízíme?

  • Jelikož umíme přizpůsobit pracovní prostředí všem kolegům s hendikepem, čerpáte benefity jako jsou výběr HPP úvazku podle Vašich možností (3,4,5,6 nebo 8 hodin denně),
  • Přístup vedení, které Vás snadno a pečlivě zaškolí a dovede pochopit, že máte specifické nároky, např. časté návštěvy lékaře apod.
  • Máme propracovaný Bonusový program, v němž máte mimo jiné volné vstupné do kina, zdarma masáže, možnost firemního taxi, zdarma firemní půjčky, 13. plat, dovolená navíc a mnohem více.
  • Lokalita: Hradec Králové (s možností využití firemního taxi z Pardubic)

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.