LEAN SPECIALIST

Neaktivní nabídka

33000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Rokycany

Zajímáš se o výrobní procesy a principy štíhlé výroby? Hovoříš anglickým nebo německým jazykem a rád bys pracoval ve stabilní společnosti? Pokud ano, tak neváhejte a zašli mi životopis! Hledáme čerstvou krev na pozici: LEAN SPECIALIST

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • optimalizace výrobních procesů a pracovních postupů
  • zpracovávání a dokumentace standardů pro výrobu
  • spolupráce při plánování technického zařízení a pracovního vybavení

Co požadujeme?

  • minimálně střední vzdělání s maturitou
  • praxi v oblasti Lean managementu a štíhlé výroby
  • komunikativní anglický nebo německý jazyk

Co nabízíme?

  • dovolenou navíc
  • příspěvek na dojíždění
  • příspěvek na sportovní a relaxační aktivity
  • dotované stravování
  • stravenky
  • jubilejní odměny
  • pozice vhodná pro muže a ženy

  • místo výkonu práce: Rokycansko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.