PROJEKTOVÝ MANAŽER – PRŮMYSLOVÁ AUTOMATIZACE

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Rychnov nad Kněžnou

Máte zkušenosti s koordinaci projektů na zavádění automatizace do výrobních společností? Chcete pracovat na zajímavých projektech se zázemím mezinárodní společnosti? Mluvíte plynule anglicky a chcete své znalosti uplatnit v zaměstnání? Pak mi pošlete svůj životopis! Mezinárodní technologická společnost hledá posilu do týmu na pozici: PROJEKTOVÝ MANAŽER – PRŮMYSLOVÁ AUTOMATIZACE

Pracovní náplň

  • realizace projektů v oblasti automatizace
  • koordinace realizačního týmu
  • kontrola dodržení termínů a provedení práce
  • tvorba nabídek a rozpočtů
  • komunikace s dodavateli i zákazníky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • zkušenosti s koordinací projektů v automatizaci
  • schopnost plynulé komunikace v anglickém jazyce
  • orientaci v oblasti automatizace
  • ochotu cestovat po celé ČR

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • služební automobil i k soukromému využití
  • roční bonus
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost pravidelného home office
  • Cafeterii
  • příspěvek na stavování
  • profesní kurzy a školení
  • slevové nabídky a výhodnější mobilní tarify
  • práci s unikátními moderními technologiemi

  • nástup možný IHNED nebo dohodou
  • sídlo společnosti: Rychnov nad Kněžnou
  • místo výkonu zaměstnání: dle projektu, celá ČR

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!