WANTED: RECRUITER (30-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcete se pustit do světa HR? Hledáte novou pracovní výzvu či start kariéry? Nudí vás rutinní kancelářská práce? Tak nám ihned zašlete životopis! Ať už jste absolvent či nadšenec, chceme se s vámi potkat! I v těžkých časech se nám daří a proto sháníme do naší party cílevědomého člověka!

Česká firma

Pracovní náplň

  • Propojování lidí, kteří hledají správnou práci, s firmami, které hledají správné lidi
  • Vyhledávání kandidátů prostřednictvím databází a sociálních sítí
  • Předvýběr a vedení pohovorů s kandidáty
  • Udržování a rozvoj vztahů s obchodními partnery
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí

Co požadujeme?

  • Pohodového člověka, na kterého je spolehnutí
  • Chuť učit se novým věcem a poznávat nové lidi
  • Proaktivní přístup v řešení situací
  • SŠ/VŠ vzdělání, obor lidské zdroje či ekonomika výhodou
  • Obchodního ducha, který vás bude motivovat k výsledkům

Co nabízíme?

  • Práci v přátelském kolektivu
  • Rozvoj v personálních a obchodních dovednostech
  • Motivující finanční ohodnocení (fix + odměny)
  • Možnost profesního růstu
  • Benefity (Dovolená navíc, Sick days, Pružná pracovní doba)

  • Místo výkonu práce: Brno-centrum