INŽENÝR KVALITY JUNIOR (37.-42.000 KČ)

Neaktivní nabídka

37000 - 42000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Orientujete se v oblasti kvality a domluvíte perfektně anglickým jazykem? Hledáte práci ve stabilní, prosperující mezinárodní firmě? Pak čtěte dále! Mezinárodní společnost hledá kandidáta na pozici: INŽENÝR KVALITY JUNIOR (37.-42.000 KČ)

Pracovní náplň

  • správa reklamací vůči dodavatelům
  • sledování a řízení nákladů spojených s reklamacemi
  • podrobení dodavatelů metodě PPAP, přezkoumání a schválení v souladu s vnitřními, zákaznickými a zákonnými požadavky
  • zajištění interních analýz vad
  • odpovědnost za stav blokovaných dílů v interní karanténě
  • zodpovědnost za zpětné dodávky NOK dílů dodavatelům
  • dodržování stanovených termínů k provádění interních auditů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi alespoň 1 rok na stejné či obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • znalost nástrojů řízení kvality (APQP; FMEA; PPAP; 8D)

Co nabízíme?

  • práci ve stabilní mezinárodní výrobní společnosti
  • pozvolný proces zaškolení
  • flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené

  • lokalitu: Žatec