SVÁŘEČ MAG (až 25000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Frýdek Místek

Máte platné svářecí zkoušky metodou 135? Chcete svařovat v moderním prostředí? A hlavně hledáte férové a přátelské prostředí? Uvítáme pohodového člověka jakéhokoliv věku, který se stane platnou a důležitou součástí našeho týmu. Pošlete nám svůj životopis, protože hledáme právě Vás!

Pracovní náplň

  • Svařování dle výkresové dokumentace
  • Zakládání materiálu do svařovacího přípravku
  • Kontrola 100 % svarů dle dokumentace
  • Vyhledávání chyb po svařování na robotickém pracovišti a jejich dovařování
  • Provádění korekcí na NC stroji a jeho preventivní údržba

Co požadujeme?

  • SOU technického směru
  • Platné státní svářečské zkoušky na metodu 135 MAG
  • Praxi se svařováním min. 1 rok
  • Zkušenosti se svařováním malých celků a s automatizovanou výrobou výhodou
  • Čtení výkresové dokumentace
  • Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, flexibilitu
  • Ochotu pracovat ve 3-směnném provozu
  • Dobrý zdravotní stav

Co nabízíme?

  • Práci v moderním prostředí nového závodu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zákonné a odborné vzdělávání
  • Dotované závodní stravování
  • 23 dní dovolené, 2 dny sick days
  • Finanční odměny při životních a pracovních jubileích
  • Odměna za dárcovství krve
  • Výhodný mobilní tarif pro zaměstnance a rodinné příslušníky

  • Místo výkonu práce: Frýdecko-Místecko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.