OBCHODNĚ TECHNICKÝ PORADCE S NJ-PLASTY (35 - 40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Hledáte novou pracovní výzvu? Máte alespoň nějaké zkušenosti v oblasti zákaznické podpory, nebo jako obchodní referent, či obchodně-technický zástupce? Rádi byste se dále věnovali oblasti obchodu a prodeje a nedělá Vám problém komunikace v německém jazyce? Pak jste náš člověk a přihlašte se do výběrového řízení na pozici: OBCHODNĚ TECHNICKÝ PORADCE S NJ-PLASTY (35 - 40.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Práce u významné společnosti

Pracovní náplň

  • Zpracování zakázek od začátku až do konce
  • Tvorba výkresové dokumentace, cenových nabídek
  • Komunikace se zákazníky, zajištění nové spolupráce
  • Podílení se na vývoji nových výrobků a zlepšování výroby
  • Občasné výjezdy na služební cesty do zahraničí (Německo, Rakousko)

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání strojírenského směru
  • Znalost programu CAD
  • Německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti v oblasti obchodu, technického poradenství (s důrazem na plasty výhodou)
  • Ochotu jezdit na občasné služební cesty do zahraničí

Co nabízíme?

  • Práci na jednu směnu
  • Možnost osobního rozvoje
  • Služební auto pro pracovní účely
  • Závodní stravování
  • Bonusy

  • Místo výkonu práce: okres Břeclav