ELEKTROMECHANIK - ELEKTRIKÁŘ

mzdové ohodnocení

Chrudim

Mezinárodně uznávaný lídr v oblasti vývoje, výroby, montáže a dodávky interiérového a exteriérového vybavení pro automobilový průmysl (vstřikované plastové komponenty, výplně a jiné) hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: ELEKTROMECHANIK - ELEKTRIKÁŘ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Nastavování, údržba a opravy zařízení
  • Provádění pravidelné údržby
  • Návrhy elektrotechnických procesů údržby
  • Analýza a odstraňování příčin výrobních problémů
  • Technická podpora výroby
  • Práce s technickou dokumentací
  • Vedení dokumentace o údržbě a funkci strojů a zařízení
  • Evidence pracovních činností odvedených v dané směně
  • Znalost komunikačních kanálů na Omron, fanuk, engel…
  • Diagnostikuje a odstraňuje poruchy na elektrické části výrobních zařízení
  • Podílí se na plánované preventivní údržbě výrobních zařízení
  • Analyzuje příčiny poruch
  • Podílí se na technickém vylepšování a provádění preventivních opatření proti vzniku poruch na výrobních zařízeních
  • Vyrábí a montuje jednoduché elektrické prvky
  • Podílí se na uvádění nových strojů a zařízení do provozu a na jejich opravách společně s ostatními specialisty a externími servisními pracovníky

Co požadujeme?

  • Odborné vzdělání s výučním listem nebo maturitou v oboru elektrických zařízení
  • Zkušenosti s údržbou elektrických zařízení
  • Odborná způsobilost podle vyhlášky č. 50/1978 Sb., O odborné způsobilosti v elektrotechnice §6, §8, ...
  • Práce ve třísměnném provozu
  • Manuální zručnost
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Samostatnost, spolehlivost, flexibilita

Co nabízíme?

  • Příležitost být u rozjezdu nové výroby – využíváme nejnovější technologie
  • Potřebná zaškolení a školení
  • Příspěvek na stravování – stravenkový paušál v hodnotě 50 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Motivační odměňování, pohyblivá složka mzdy, odměny za „zlepšováky“
  • Příjemné zázemí nadnárodní výrobní firmy s tradicí
  • Pracovní fond 37,5 hodiny
  • Možnost dalšího karierního růstu
  • Firemní akce

  • Lokalita: Ždírec nad Doubravou

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.