SMĚNOVÝ MISTR - Mladá Boleslav

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Mladá Boleslav

Máte zkušenosti s vedením týmu ve výrobě? Zajímá Vás oblast automotive a nevadí Vám pracovat ve směnném provozu? Chcete pracovat na zajímavých projektech? Pak mi pošlete svůj životopis! Mezinárodní společnost v automotive průmyslu hledá posilu do týmu na pozici: SMĚNOVÝ MISTR - Mladá Boleslav

Pracovní náplň

  • Koordinace týmu ve výrobě
  • Pravidelné kontroly pracoviště a kvality
  • Kontrola dodržování BOZP, pracovních postupů a KPI
  • Školení a zaučení zaměstnanců
  • Pravidelný reporting vedení

Co požadujeme?

  • Vzdělání zakončené min. výučním listem
  • Zkušenosti na obdobné pozici a s vedením lidí
  • Zkušenosti z automotive výhodou
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Nástupní bonus
  • Stravenky a kredit na občerstvení
  • Program Benefit Plus
  • Hrazený svoz z Mladé Boleslavi
  • Zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • Školení a možnost zvyšování kvalifikace

  • Datum nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: okr. Mladá Boleslav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!