DISPONENT - ADMINISTRATIVA/VÝROBA JUNIOR (20 - 23.000 KČ)

Neaktivní nabídka

20000 - 23000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Jste čerstvý absolvent střední školy a hledáte práci v Břeclavi? Rádi byste získali praxi v menší mezinárodní společnosti, kde byste využili své jazykové znalosti? Pokud ANO, tak nám co nejrychleji zašlete svůj životopis! Úspěšná výrobní společnosti se sídlem v Břeclavi přijme šikovnou posilu na pozici DISPONENT - ADMINISTRATIVA/VÝROBA JUNIOR (20 - 23.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
13. mzda

Pracovní náplň

  • Objednávání kancelářských potřeb
  • Kontrola objednávek pro výrobu
  • Komunikace napříč společností
  • Aktivní komunikace (telefonická, e-mailová) s mateřskou centrálou v zahraničí

Co požadujeme?

  • Dokončené SŠ vzdělání
  • Komunikativní úroveň anglického nebo německého jazyka
  • Znalost MS Office
  • Pečlivost a chuť učit se

Co nabízíme?

  • Různorodou práci na HPP
  • 13. mzdu
  • Dotované stravování
  • Příspěvky na sport, kulturu, aj.
  • Zaškolení
  • Místo pracoviště: Břeclav
  • Pracovní místo je vhodné pro absolventa - muže i ženu