BOREC DO VÝROBY

Neaktivní nabídka

25000 - 29000 Kč

Hledá se borec do hustokruté výroby! Chceš chodit domů s čistou hlavou a mít pěknou výplatu? Máš doma nějaké lejstro ze školy? Zvládneš dle obrázků z IKEA složit skříň? Máme místo! Práce je velice zajímavá i finančně hodnocena! Zkušenosti z minula jsou vítány. Fyzická zdatnost je podmínkou, protože budete zvedat těžké kusy! Pokud hledáš práci tak napiš alespoň v jakém oboru máš školu, jakou máš praxi a dej na sebe nějaký kontakt a zbytek se spolu domluvíme! A teď o co vlastně jde!

Pracovní náplň

  • Budeš montovat těžší kusy
  • Občas je nutný se podívat do obrázku, jestli to máš dobře - takže orientace v technických nákresech
  • Občas do ruky vezmeš i ruční brusku a nářadí
  • Jestli máš papír na VZV nebo znáš práci s měřidly tak se pochlub!

Co požadujeme?

  • Ukončenou střední školu - výuční list, maturitu
  • Pokud nemáš technické vzdělání alespoň praxe v technickém oboru
  • U nás se maká furt takže snad se směn nebojíš
  • Uvítáme brusiče, strojaře, operátory i skladníky

Co nabízíme?

  • Je toho hodně, ale určitě dáme pěkný plat
  • Rozhodně k nám nezabloudíš - a v pohodě se dopravíš
  • Za každou minutu navíc tě zaplatíme
  • I najíst ti dáme máme tu super jídelnu a dostaneš stravenky
  • Pokud myslíš i na další roky tak ti něco přihodíme i na penzijko
  • Zbytek ti řekneme u nás
  • Pracoviště: Brno

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.