PROGRAMÁTOR CNC (36-39.000 Kč)

Neaktivní nabídka

36000 - 39000 Kč

mzdové ohodnocení

Semily

Prosperující česká společnost hledá kolegu na pozici: PROGRAMÁTOR CNC (36-39.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vytváření programů pro 3 a 5 os CNC stroje
  • Podílení se na tvorbě technologického postupu obrábění a optimalizaci výrobních
    časů
  • Odpovědnost za dodržení plánovaného časového rozsahu, veškerých jemu přidělených prací
  • Úzká spolupráce s ostatními úseky (výroba, konstrukce)

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického vzdělání
  • Znalosti čtení technické a výkresové dokumentace v oboru strojírenství
  • Praxe min. 2 roky ve strojírenské výrobě a znalost programovaní CNC obráběcích
    strojů
  • Znalost softwaru WorkNC výhodou nikoliv podmínkou
  • Samostatnost, spolehlivost a přesnost

Co nabízíme?

  • Platové ohodnocení dle zkušeností
  • Osobní ohodnocení a možnost dalších prémií a benefitů
  • Vstřícný přístup
  • Odborné vzdělávání
  • Perspektivu dlouhodobé spolupráce
  • Práce v příjemném kolektivu

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.