MZDOVÁ ÚČETNÍ - TEAMLEADER (od 50.000 Kč)

mzdové ohodnocení

Jablonec nad Nisou

Chcete se realizovat v oblasti mzdového účetnictví a své znalosti dále předávat? Máte zkušenost s vedením lidí a praxi ve mzdovém účetníctví? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní výrobní společnost hledá posilu na pozici: MZDOVÁ ÚČETNÍ - TEAMLEADER (od 50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zpracování mezd zaměstnanců
  • Komunikace s příslušnými úřady
  • Vedení týmu oddělení mzdové účtárny
  • Spolupráce s personálním oddělením
  • Zodpovědnost za správné zpracování mezd
  • Příprava podkladů pro audit a s tím spojená komunikace

Co požadujeme?

  • SŠ – ekonomického směru
  • Víceletá praxe na obdobné pozici
  • Znalost MS Office, SAP (podmínkou)
  • Komunikativní znalost AJ (komunikace se zaměstnanci a zahraničním vedením)
  • Praxi s vedením týmu kolegů
  • Znalost mzdových předpisů a legislativy
  • ŘP sk. B
  • Zodpovědnost, pečlivost, samostatnost

Co nabízíme?

  • Zázemí ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Odpovídající ohodnocení + prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Pružnou pracovní dobu, možnost částečného HO

  • Místo výkonu práce: okres Liberec