HR CONSULTANT - NÁSTUP SRPEN 2021

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Baví tě komunikovat s lidmi? Pomáhat lidem najít práci a firmám dobré zaměstnance? Jsi zaměřený nebo zaměřená na cíl? Máš obchodního ducha a tah na branku? Pošli nám životopis na pozici HR CONSULTANT (25-35.000 Kč)!!!

Pracovní náplň

  • Vedení pohovorů s kandidáty
  • Komunikace s firmami
  • Tvorba a správa inzerátů
  • Zpracování životopisů
  • Aktivní vyhledávání kandidátů
  • Práce s databázemi a sociálními sítěmi
  • Administrativní činnosti spojené s výkonem pozice

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxi z personalistiky, obchodu (výhodou)
  • Anglický jazyk - středně pokročilá úroveň
  • MS Office (Word, Excel, PowerPoint - uživatelská znalost), sociální sítě
  • Pečlivost, organizační a komunikační schopnosti
  • Zaměření na cíl a výsledky, odolnost vůči stresu

Co nabízíme?

  • Možnost rychlého kariérního postupu
  • Motivující finanční ohodnocení (fix + odměny)
  • Sick days, volné pátky (za plnění plánu)
  • Možnost Home Office
  • Důkladné zaškolení
  • Firemní vzdělávání

  • Lokalitu: Ústí nad Labem