Programátor SCADA

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste zkušený programátor SCADA a anglický jazyk není Váš nepřítel? Hledáte změnu zaměstnání, které Vám dá nové možnosti? Ryze česká společnost rozšiřuje svůj tým programátorů, kterým nabízí stabilní zaměstnání s možností cestování do zemí Latinské Ameriky, Indonésie a dalších destinací. Přijde Vám nabídka lákavá a chcete se dovědět více informací? Pak neváhejte a zašlete nám svůj aktuální životopis na pozici: Programátor SCADA

Pracovní náplň

  • Programování řídících systémů technologických zařízení
  • Testování a uvedení zařízení/řídícího modulu do provozu
  • Zpracování technické dokumentace
  • Cestování po ČR i do zahraničí (Latinská Amerika, Indonésie)

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ v oboru automatizace/informační technologie
  • Zkušenosti s programováním SCADA
  • Znalost anglického jazyka
  • Znalost Control WEB, WinCC, Cimplicity, Promotic
  • Ochota cestovat – řidičský průkaz sk. B – výhodou

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Možnost cestování do zahraničí
  • Příspěvky na stavování
  • Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • Jazykové kurzy a možnost dalšího vzdělávání
  • Stabilního zaměstnavatele s možností seberealizace
  • Možnost kariérního růstu
  • Přátelský kolektiv v příjemném pracovním prostředí

  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!