VEDOUCÍ LOGISTIKY V ZEMĚDĚLSTVÍ

mzdové ohodnocení

Třebíč

Hledáme schopného leadera pro vedení týmu logistiky! Umíte anglicky a máte již zkušenosti na obdobné pozici? Pokud k tomu máte i kladný vztah k zemědělství, hledáme právě vás! Zašlete nám Váš životopis a zúčastněte se výběrového řízení na pozici: VEDOUCÍ LOGISTIKY V ZEMĚDĚLSTVÍ

Reagujte! Budete mezi prvními.
Česká firma

Pracovní náplň

  • Zastřešení oblasti logistiky ve firmě
  • Monitoring trhu a konkurence
  • Plánování investic a rozvoj střediska
  • Vedení menšího týmu lidí
  • Komunikace se zákazníky
  • Spolupráce s ostatními odděleními
  • Administrativa spojená s logistikou
  • Odpovědnost za řešení případných problémů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání, zemědělský obor výhodou
  • Praxi v logistice
  • Orientace v zemědělské technice a mechanizace výhodou
  • Zkušenosti s vedoucí pozicí
  • AJ na komunikativní úrovni slovem i písmem
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Inovativní a inspirativní přístup k práci
  • Organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • Práci ve významné společnosti
  • Motivační mzdové ohodnocení
  • Bonusy a prémie
  • Závodní stravování
  • Jazykové kurzy
  • Možnost dalšího vzdělávání

  • Místo výkonu práce: Třebíč