PHP DEVELOPER - MEDIOR/SENIOR

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chceš pracovat ve stabilní ale menší společnosti, kde pánuje přátelská atmosféra? Máš aspoň 2 roky zkušenosti s programováním v PHP? Nette framework Ti není cizí? Láká Tě práce na nadnárodních projektech pro světové značky? Pokud odpovídáš ano, tak se těším na Tvé CV!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Tvorba webu a/nebo aplikací pro naše klienty.
  • Spolupráce na nadnárodních projektech pro světově známé značky.
  • Nejedná se o korporát, proto budeš mít možnost pracovat na více věcech a učit se nové.

Co požadujeme?

  • Dobrou znalost PHP a zkušenost s Nette frameworkem.
  • Uvítáme zkušenost s frontendem (JavaScript/TypeScript, React, Vue.js), ale není to podmínkou.
  • Angličtinu aspoň na úrovní čtení technické dokumentace.
  • Týmového ducha a nadšenost pro nové technologie.

Co nabízíme?

  • Kromě práce ve velmi zkušeném týmu nabízíme:

  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Smlouvu na HPP nebo IČ.
  • Účast na mezinárodních konferencích a workshopech.
  • Podporu vzdělávání.
  • Mladý, dravý kolektiv a skvělé teambuildingy.
  • Dovolená je samozřejmostí..
    .. a další benefity.

  • Místo výkonu: Brno